لیفت و لمینت مژه چیست؟ (مراحل و مزیت ،خصوصیات و مراقبت)

لیفت و لمینت مژه چیست؟ (مراحل و مزیت ،خصوصیات و مراقبت)

🌟آموزش لیفت و لمینت مژه🌟

لیفت و لمینت مژه یکی از خدمات زیبایی مژه ها میباشد که چند سالی است که در آرایشگاه ها برای خود جایگاهی باز کرده است . لیفت و لمینت مژه یک روش درمانی و تقویتی برای مژه ها است که زیبایی طبیعی را به مژه های شما برمیگرداند  تاچشمانی زیباتر خواهید داشته باشید. این روش درمانی زیبایی مژه ها ، مورد نیاز تمام آرایشگر ها و آرایشگاه ها و سالن های زیبایی است . آموزشگاه های ارایشگری تهران هم با داشتن مربیان حرفه ای اماده آموزش این خدمات برای آرایشگران و متخصصان مژه میباشند .

مرکز آموزش لیفت و لمینت مژه در تهران

مرکز آموزش لیفت و لمینت مژه در تهران. جایگزین فر مژه و ریمل • لیفت مژه یک روش درمانی بدون هیچ عارضه ی جانبی ، برای ضخیم کردن مژه های طبیعی و داشتن مژه های محکمتر ، خمیده تر و بلندتر است.
☝🏻 لیفت مژه یک روش شیمیایی نیست.

🖊 مراحل لیفت مژه :

۱- پاکسازی کامل مژه از هرگونه آلودگی و چربی بوسیله محلول پروتئینی و آماده سازی توسط کمپلکس تقویت کننده
۲- افزایش طول و خمیده کردن مژه توسط سرم لیفت
۳- پر کردن و تقویت مژه با محلول کراتین
۴- پرکردن و مشکی تر کردن مژه با رنگدانه های مخصوص و ارگانیک
۵-فیکس و تقویت مژه با ویتامین.

لیفت مژه ، لمینت مژه ، خصوصیات لمینت مژه ، خصوصیات لیفت مژه ، مراحل لیفت مژه ، مراحل لمینت مژه ، مراقبت از لیفت مژه ، مراقبت از لمینت مژه

📌موارد برتری لیفت مژه به اکستنشن مژه:

۱- ماندگاری بالاتر لیفت ( ۲ تا ۳ ماه) بدون ترمیم ، برخلاف اکستنشن که هر ۳ تا ۴ هفته نیاز به ترمیم دارد و ترمیم های متوالی با مواد شیمیایی خود موجب ریزش و آسیب مژه میشود.
۲- درروش لیفت برخلاف اکستنشن هیچ گونه چسب یا ماده اضافی برروی مژه باقی نمی ماند بلکه با داشتن کراتین و مکمل های ویتامینی دارای اثرات احیاکنندگی برروی مژه های کم پشت و آسیب دیده میشود.

🔍 خصوصیات لیفت مژه :

۱- تا ۲۴ الی ۴۸ ساعت نبایستی به مژه ها آب بخورد تا کراتین و مواد مغذی بخوبی جذب مژه شوند.
۲- ماندگاری لیفت بین ۲ الی ۳ ماه میباشد.
۳-لیفت باعث افزایش ۲۰٪ طول و ضخامت تارهای مژه میشود.
۴- زمان انجام کار حدودا ۱ ساعت هست.

خصوصیات لیفت و لمینت مژه

مزایای استفاده از لیفت مژه چیست؟

چنانچه در جشن و میهمانی دعوت هستید و می خواهید مژه هایی زیبا داشته باشید و اگر می خواهید در مورد محاسن لیفت مژه بیشتر بدانید باید بگوییم که این شیوه یک روش درمانی و در حقیقت یک روش طبیعی برای ضخیم کردن مژه های نرمال است که به دنبال آن فرد دارای مژه هایی محکمتر، خمیده تر و بلندتر می شود، که این کار باعث زیباتر شدن چشم فرد می شود و نیاز به آرایش و یا ریمل زدن و یا استفاده از فر مژه نیست.

در مورد مزایای لمینت کردن مژه ها یا همان لیفت مژه ها باید ادامه دهیم که با لمینت مژه بدون نیاز به وسایلی مانند فرمژه، مژه ها حالت فر کرده دارند و به مدت چند هفته این حالت را دارند.

لمینت مژه چی کار میکند؟

خوب است بدانید که هدف از لمینت مژه رنگ کردن آنها است، گویی که ریمل زده هستند و البته رنگ با تاب دادن به آن هاست که باعث جلوه دادن به چشم می شود؛ در حقیقت لمینت مژه چشم ها را بازتر و درشت تر نشان می دهد و همین هم باعث پرطرفدار شدن این روش در بین خانمها شده است.

لمینت مژه ها را تقویت میکند.

این را هم بدانید که هیچ روش دیگری مانند لمینت مژه باعث تقویت مژه ها نمی شود و بیشتر روش های زیبایی مژه ها، تنها باعث آسیب رساندن به آن ها می شوند.

 

همزمان از لنز زیبایی و لمینت مژه میتوان استفاده کرد.

اگر اهل استفاده از لنز هستید، این را بدانید که در لمینت مژه به چشم ها هیچ صدمه ای وارد نمی شود و شما می توانید به راحتی از لنز مورد نظرتان استفاده کنید.

استفاده از ریمل در لمینت مژه منعی ندارد

در لمینت مژه امکان استفاده از سایر محصولات آرایشی بهداشتی برای فرد وجود دارد حتی فرد می تواند از ریمل هم استفاده کند. حتی در لمینت مژه می توانید بدون نگرانی چشم ها را در صورت نیاز بمالید.

نکته مهم آن است که از مژه های مصنوعی در لمینت مژه استفاده نمی شود و به همین علت هم نیازی به ترمیم مژه ها نیست.

 

در بسیاری از محصولات لیفت مژه از مواد طبیعی استفاده می شود تا چشم و مژه آسبی نبینند و یا کمتر آسیب ببینند.

مرکز آموزش لیفت و لمینت مژه در تهران

مراقبت های پس از لیفت مژه

فقط یک روز پس از انجام لیفت مژه نباید مژه ها خیس شوند چرا که مژه ها باید خشک باشند تا کراتین و ویتامین های مورد استفاده در لیفت مژه بتوانند بطور کامل در مژه ها نفوذ کرده و بعد از آن دیگر از داشتن مژه های پرپشت و بلند خود لذت ببرید. اگر اهل ورزش کردن، بخصوص ورزش شنا هستید، مطمئن باشید که مشکلی برای مژه ها تان پیش نمی آید؛ زیرا شستشو، رفتن به حمام، شنا و سونا هیچ آسیبی به آن وارد نمی کند. هر چند توصیه می کنیم که خانمهایی که از لمینت مژه استفاده می کنند، از فعالیت های طولانی مدت در آب خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.